Samopomoc i rozwój osobisty (Tarot psychologiczny)Samopomoc i rozwój osobisty z Tarotem psychologicznym. EXSTATICA: tarot jako narzędzie rozwoju osobistego.

EXSTATICA to książka o samopomocy i rozwoju osobistym . Ułatwia ci zrozumienie, jaki jest twój cel życiowy i jak go wyrazić poprzez poznanie, emocje i zachowanie. Inspiruje się włoskim renesansem. EXSTATICA ułatwia uświadomienie sobie tego, co jest dla Ciebie ważne, oprócz dobrego samopoczucia poznawczego, emocjonalnego i fizycznego / behawioralnego. Możesz go zastosować do swojego rozwoju osobistego, samopomocy, kreatywności, relacji, kariery, biznesu, dobrobytu finansowego .

EXSTATICA przedstawia praktyczne sposoby wykorzystania Mantegna Tarot jako narzędzia rozwoju osobistego , aby prosperować z korzyścią dla wszystkich. Pokazuje, jak korzystać z tarota Mantegna, aby dowiedzieć się więcej o czterech sferach życia: zachowaniu, emocjach, poznaniu, znaczeniu. Pozostałe rozdziały wyjaśniają, jak korzystać z kart, integrując je z codziennym życiem. Każdy rozdział kończy się krótkimi i przemyślanymi pomysłami, zainspirowanymi Shanti, uroczym Coton de Tulear.


Mantegna Tarot Self-Help Book

EXSTATICA była początkowo dostępna tylko jako prezent dla animatorów społeczności, artystów, autorów, bibliotek i innych osób / instytucji, które mają pozytywny wpływ na nas wszystkich w tych trudnych czasach. Teraz jest również dostępny w wybranych bibliotekach, takich jak:
Books Inc. (San Francisco, CA)
Broadway Books (Portland, OR)
Book Culture (Nowy Jork, NY)
Książki Keplera (Menlo Park, Kalifornia)
Napa Bookmine (Napa, CA)
Pegasus Books (Berkeley, CA)
Warwicks (La Jolla, Kalifornia)
Księgarnia Boulder (Boulder, Kolorado)
Bookworks (Albuquerque, NM)
Queen Anne Book Company (Seattle, WA)
Watermark Book Co (Anacortes, WA)
Village Books (Bellingham, WA)